Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Pityver

Strona główna » O Pityver

Marka Pityver to skuteczne preparaty na łupież pstry, wyprodukowane przez Farmacia Verde – laboratorium kosmetyków, które istnieje na rynku dermokosmetycznym już od 2015 roku.

W trosce o zdrowie skóry naszych klientów stale poszerzamy ofertę kosmetyków. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby oraz pomóc, w naturalny sposób zwalczać dolegliwości skórne. W domowym zaciszu, dyskretnie i skutecznie.

verdelab-ikonaTworząc produkty marki Pityver postawiliśmy sobie za cel wyprodukowanie kosmetyków bazujących na naturalnych składnikach aktywnych, w pełni łagodnych dla skóry, a przy tym skutecznie zwalczających problem łupieżu pstrego. Kosmetyki marki Pityver nie zawierają sztucznych dodatków i substancji zapachowych mówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Skład jest dla nas najważniejszy!

Produkty marki Pityver to kosmetyki, które zapewniają kompleksowe działanie: pielęgnują skórę oraz skutecznie wspomagają leczenie łupieżu pstrego. W ofercie znajdziemy preparaty, które bazując na sile składników pochodzenia naturalnego, pozwalają na kompleksową pielęgnację skóry – oczyszczanie, a także pielęgnację. Podstawą składów naszych preparatów są wysoko skoncentrowane substancje czynne, które kompleksowo zwalczają łupież pstry, zapewniając najwyższą skuteczność.

 

Verdelab-ikonaMarka Pityver wykorzystuje składniki o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych (np. olej kokosowy), dzięki temu produkty zachowują swoją trwałość i skuteczność przez 24 miesiące. Polecam takie produkty osobom, u których zdiagnozowano łupież pstry jako produkt wspomagający przy terapii lekami, a także do stosowania profilaktycznegomówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Dlaczego warto postawić na kosmetyki z naturalnymi składnikami?

To nie bez znaczenia, co nakładamy na naszą skórę! Trzeba mieć świadomość, że niektóre substancje są w stanie przedostać się do krwiobiegu i co za tym idzie, stosowane w większych dawkach, mogą szkodzić nie tylko naszej skórze, ale również całemu organizmowi. Ponadto mogą powodować podrażnienie, wysuszenie skóry, a nawet zaostrzać objawy dolegliwości. A przecież z większości kosmetyków korzystamy każdego dnia, nawet przez wiele lat. Warto troszczyć się o to, aby były to preparaty wysokiej jakości, z najlepszych składników pochodzenia naturalnego, łagodne i bezpieczne dla skóry, a ponadto powstałe przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o środowisko naturalne oraz los zwierząt.

Marka Pityver oznacza bowiem pewność, że kosmetyki nie były testowane na zwierzętach. Istotna jest także ilość naturalnych substancji czynnych wykorzystanych do wyprodukowania danego specyfiku. Marka Pityver to maksimum składników aktywnych, oraz minimum substancji pomocniczych. To wszystko sprawia, że dermokosmetyki z linii Pityver są tak pozytywnie odbierane i doceniane przez naszych klientów za swoją skuteczność, bezpieczeństwo i delikatność dla skóry w jednym.

Kup teraz
Zestaw

Zamów
Cena standardowa:
249 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Pityver - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊