Potrzebujesz pomocy? Zamów Pityver przez telefon Zadzwoń na: +48 576 142 509

Daniel

O tym, jak skuteczny jest zestaw pityver, przekonałem się na własnej skórze. Jest to po prostu skuteczny zestaw preparatów na łupież pstry! Na początku, sceptycznie podchodziłem do tego ale już po 1 tygodniu używania, wszystko zaczęło się normować a plamy ze skóry znikać. Mogę polecić, z czystym sumieniem.

Ilona

Łupież pstry jest u mnie niestety nawracający, do tej pory już 4 razy miałam. Udawało mi się go zaleczać, ale wracał. Teraz stosuję ten zestaw do mojej skóry, niestety pokrytej spowrotem grzybami od łupieżu pstrego, i efekt jest wyśmienity – po prostu znika! Co najwazniejsze, ten zestaw stosuje się jeszcze profilaktycznie przez 10 tygodni – tak samo doradził mi mój dermatolog. Mam nadzieję, że teraz mój problem zniknie na zawsze. Dziękuję.

Gosia

Po prosty skuteczny dermokosmetyk w walce z łupieżem pstrym. Nie jest to ściema reklamowa, idealnie połączenia a do tego naturalne składniki, powodują że jest skuteczne. Zresztą nie znam się na tym zbyt dobrze, ale wiem że ten zestaw mi pomógł. Mogę Polecić z czystym sumieniem te kosmetyki!

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017