Potrzebujesz pomocy? Zamów Pityver przez telefon Zadzwoń na: +48 576 142 509

Jak wyleczyć łupież pstry domowymi sposobami?

Jak pozbyć się łupieżu pstrego? Jeżeli zauważymy pierwsze objawy, warto zacząć terapie od domowych metod. Doskonale sprawdzą się specjalistyczne kosmetyki dostępne bez recepty. Ważne, aby nie walczyły tylko z objawami, ale przede wszystkimi z przyczynami powstawania tej dolegliwości. Takie preparaty powinny zwalczać drożdżaki, ale jednocześnie nie podrażniać skóry. Dlatego też ich receptura musi opierać się na naturalnych składnikach o działaniu nie tylko antygrzybicznym, ale też nawilżającym i łagodzącym.

Włosy

Jeżeli zastanawiasz się, jak leczyć łupież pstry skóry głowy, warto sięgnąć po specjalistyczny szampon oraz płyn do wcierania skórę głowy. Wybierając szampon, zwróćmy uwagę, aby nie zawierał on SLSów oraz SLESów, które mogłyby wysuszać i podrażniać skórę. Jednocześnie powinien skutecznie oczyszczać głowę. Dobrze jest zwrócić uwagę na zawartość selenu, który zwalcza grzyby, dobrze oczyszcza, a do tego łagodzi podrażnienia.

Płyn do skóry głowy powinien być lekki, aby nie obciążać włosów. Jednocześnie musi pielęgnować cerę, regenerować komórki, a także regulować wydzielanie sebum. Doskonale sprawdzą się takie składniki, jak: cynk, miedź, ekstrakt z chmielu, sól Epsom oraz ekstrakt z pestek grejpfruta. Składniki te walczą z drożdżakami, które wywołują chorobę, ale też działają nawilżająco, łagodząco i regenerująco.

Ciało

Kompleksowej pielęgnacji dopełni specjalistyczna emulsja do skóry ciała. Taki kosmetyk powinien zawierać składniki grzybobójcze, nawilżające oraz regenerujące. Sprawdzą się takie substancje, jak: pirytionian cynku, fosfolipidy oraz naturalne olejki. Dzięki takiej kompozycji preparat będzie walczył z grzybami, ale też przyśpieszy cały proces kuracji.

Kompleksowe działanie

Zarówno w zwalczaniu łupieżu pstrego, jak i zapobieganiu nawrotom choroby, ważne jest kompleksowe działanie. Nawet jeżeli ogniska choroby występują na zamkniętym, niewielkim obszarze, należy odpowiednio pielęgnować całe ciało. Dzięki temu zapobiegniemy nawrotom oraz rozprzestrzenianiu się dolegliwości. Kosmetyki Pityver opierające swój skład o substancje pochodzenia naturalnego, sprawdzą się zarówno w przypadku walki z łupieżem pstrym, jak i zapobieganiu nawrotom choroby.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017